Woodpol - Technologie

Technologie

Koupě domu je hlavně emoční záležitostí, která vychází z našich reálných potřeb. Nejčastěji je naše rozhodnutí o tom pravém domu vybíráno na základě prvního dojmu. Ten je totiž vždy ten nejdůležitější. Když se nám dům líbí,  tak vše ostatní jde stranou. Neméně důležitou věcí při volbě domu je však technologie výstavby a konstrukce.

Pro dosažení perfektní konstrukce nestačí jen představivost a znalost norem a předpisů. Velmi důležitá je totiž technologie produkce stavebních elementů a jejich pozdější montáž. A právě těmto procesům věnujeme zvláštní pozornost. Samozřejmostí jsou pro nás nejen zkušenosti z výroby, ale také dlouhá léta strávená na stavbách při montážích reálných objektů.

Technologie našich domů je prověřena 27letou zkušeností z realizací více než 1200 domů, chat, chalup a zahradních domečků po celé Evropě. Díky této zkušenosti našeho generálního partnera, můžeme zaručit perfektní kvalitu dodávaných staveb, u kterých každý jednotlivý element je vyrobený a detailně opracovaný na CNC strojích.

Stavíme domy v technologii block-house, který se charakterizuje pokládkou trámů horizontálně na sebe. Druhou osvědčenou metodou je skeletová technologie, u které hlavní nosnou konstrukci tvoří rám na který se instalují vertikální elementy stěn.

Pro dosažení požadovaného efektu se při výrobě používá pouze dřevo té nejvyšší kvality. Naši dodavatelé jsou schopni tuto surovinu zajistit v té nejvyšší kvalitě a samozřejmě se splněním veškerých certifikovaných norem a požadavků EU.

Rekreační domky se většinou dodávají se stěnami o tloušťce 6 cm a celoroční domy už od 8 cm tloušťky a často až do 30 cm. Pokud klient požaduje lepené hranoly tak jsou dostupné od rozměru 10 cm. Lepené trámy jsou odolně vůči krouceni, perfektně drží tvar a jsou velmi pevné. Nejčastěji používáme 3 a4 vrstvé lepené trámy o tloušťce 12 a 16 cm doplněné o kvalitní term izolaci firmy ISOVER.

Střechy dodáváme jak s keramickou krytinou, tak izolovanou plechovou taškou, ale na přáni zákazníka můžeme položit jakoukoliv střešní krytinu.

Stejně tak okna. Dodáváme okna dřevěná, vlastní konstrukce ve tvaru čtverců nebo obdélníků, ale za příplatek dodáváme také okna z kulatou horní hranou doplněné o venkovní okenice.

Pokud chcete některý z elementu změnit tak nic tomu ne stoji v cestě. Vaše přání je předem splněno

Kotaktujte nás