Woodpol - dřevěné domy

Společnost WOODPOL, jsme se rozhodli založit za účelem realizace našich osobních snů a těmi jsou stavby kvalitních a cenově dostupných dřevěných domů.

Kvalita,  je to,  po čem všichni toužíme, ale když narazíme na dům, který se nám líbí, je buď drahý nebo provedením neodpovídá našim představám. A to byl hlavní důvod, proč jsme se po dlouhých letech práce pro různé developerské společnosti rozhodli založit vlastní firmu, která bude schopna uspokojit Vaše očekávání a nabídnout Vám spoustu pěkných, moderních a líbivých staveb. Naším cílem je, zúročit mnohaleté zkušenosti a klientům nabídnout něco výjimečného, netuctového s osobitým charakterem. Volný čas je totiž tak drahocenný, že lidé si zaslouží ho trávit v něčem vyjímečném. A protože jdeme s dobou a doba se vrací k přírodním surovinám, které jsou pro nás a zdraví nejdůležitější, rozhodli jsme se stavět pouze dřevěné domy, které na Vaše přání jsme schopni doplnit o moderní technologické prvky jak,  podlahové topení, moderní okna, solární ohřev vody nebo dokonce i sluneční baterie na výrobu elektrické energie.

Naše domy mají svůj osobitý charakter, jsou útulné a teplé a krásně zapadnou do Vašeho okolí.

Stavíme domy vlastní konstrukce, ale často realizujeme projekt klienta.

Pro výstavbu našich staveb používáme především kvalitní smrkové dřevo, občas podle potřeb také stavíme z modřínu. Využíváme hlavně materiál, který je pro nás přirozený a roste v našem okolí. Naše domy nejsou zatíženy zbytečnými poplatkami spojenými s dovozem exotického dřeva a souvisejícími s  nimi vysokými dopravními náklady.

Máme k dispozici tým velmi zkušených architektů s více než 15letou praxí v oboru konstrukce dřevěných staveb.

Jejich každodenní prací je aplikovat individuální požadavky klientů do finální podoby každého domu. Cílem jejich práce je přeměnit Vaše nápady v realitu.

Naši největší výzvou je spokojený zákazník a dobrý pocit z kvalitně odvedené práce.

Vyzkoušejte nás, rádi vám vyhovíme

 

WOODPOL s.r.o.

Technologie

Pro dosažení perfektní konstrukce nestačí jen představivost a znalost norem a předpisu. Velmi důležitá je technologie produkce stavebních elementů a jejich pozdější montáž. Stejně důležité jsou zkušenosti z výroby e dlouhá léta na stavbách strávena u montáži reálných objektů.

Kontaktujte nás